RSS

двіж

01 Січ

трохи про околотуристичну двіжуху..

хотів був 27-го грудня поїхати стопом в запоріжжя на роупджампінг. Роуп був би у мене вдруге, а от стоп – вперше. але бувалі знайомі переконали, що це не раціонально і навряд вийде. по-перше, холодно вже на морозі мерзнути, по-друге – на таку відстань і на конкретний час приїхати – майже не реально. якби було заночувати в запоріжжі де, то можна було накрайняк в неділю пригнути, а додому – то вже коли вийшло, а так…..
ну та вирішив все надолужити в карпатах.
8-го січня хутенько в Черкаси, беру снарягу, добираюсь києва, а вже звідти – на Ворохту. ну а там в путь. твердо вирішив дочекатись там хоч одного сонячного дня. по прогнозах, наче холода трохи спадуть, але поки – хмарно. ну та то гори, там сім п*ятниць на неділю) а так орієнтовно 3 дні поброжу. а потім мо й на буковель заскочу.Хотів на говерлу, но по-перше звідти важко до підніжжя діставатись, по-друге – я  ж не самогубця))
ото таке намітив, а як воно буде – побачимо.  бо вже не сидиться на роботі, очі від нервів чи то від компа сіпаються,  то тре трохи нервову систему підправити.
якщо що – https://vk.com/event82460524,долучайтесь, хоч я й не прихильник масових походів – одному цікавіше якось. ну та 2-3 особи – то не проблема. Звіт, якщо все піде так як треба, ловіть числах в 20-х вже)
треба ж жити сьогоднішнім днем, а не чекати літа)

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: