RSS

As Van Morrison said

22 Лют

00000000000000000000000000000Навіяно висловом однієї дуже чудової і близької мені людини.

назбиралось трохи тако думок про очі. вірніше про те, що вони можуть розповісти багацько всього про людину. Не дарма ж ще наші предки казали – що очі – то криниці душі. Мабуть більшість своїх передбачень і ясновидень всякого штибу знахарки і відуни в першу чергу черпали з того, які очі у людини – вони все розповідали. тим паче – їх не сховаєш і їх завжди бачили першими – коли зустрічали незнайому людину.

і справді поглянеш в них – і вже отримуєш певний настрій щодо людини. Чи то людина починає притягувати до себе, чи навпаки – відштовхує.
є холодні очі, і є очі живі (як от я колись писав про ветерана ВВВ у якого очі були попри вік – такі..живі, дійсно, по іншому й не скажеш). є очі з пронизливим поглядом, а є ніби мутні якісь. Є очі печальні, навіть коли людина щиро сміється – і вони такі завжди, а є на противагу – очі грайливі. Є мудрі, а є й такі – ніби там взагалі інтелект відсутній. та й по кольорах очей – є досить така значна доля правди у статистиці.

в той же час, всякого роду інтроверти досить часто ховають свій погляд від незнайомців. (з власного досвіду – раніше взагалі дуже часто таким хворів). тут мабуть і проявляється небажання ділити свій внутрішній простір, свою душу з ким би то не було.
До речі, часто можна зустріти владний погляд – такий, що поневолі опускаєш очі – в таких людях відчувається сила, але на мій погляд, якась не здорова – в таких людях зазвичай мало хорошого.

 

а от щодо розпізнавання людини – до мене оце тільки дійшло. ми ж бо дивимось на очі, й намагаємось за ними аналізувати людину, а виявляється, щоб зрозуміти людину – потрібно поглянути на світ її очима. вжитись в її шкуру, так би мовити.
і ви знаєте, це реально діє.

аналогічно, можна й себе коригувати в рамках, заданих природою – тобто змінюючи свій погляд – ви будете змінювати й себе. (адже як би там не казали, що мовляв горбатого могила виправить – все ж ми достатньо таки гнучкі в своїх поглядах і характерах – важливо тільки підібрати потрібний механізм)

ото ж, спробуйте такий міні дослід – подивіться добренько своїм знайомим в очі, і спробуйте подивитись ними на цей світ та на себе, а потім порівняйте свої відчуття з тим, що знаєте про цю людину. от і побачите результат.

а є – просто улюблені очі, в які, здавалося б, можна дивитись вічність. у вас також є такі?)

P.S.: я ото до речі, тому й не люблю сонячні окуляри й лінзи – вони збивають з толку і не дають інформації про людину, за ними можна ховатися,  як за ширмою.

 

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: