RSS

фільмопост номерний

17 Бер

image002на  днях таки знайшов час подивитись фільм по мотивам кльової книжки “жутко громко, запредельно близко” на яку трохи раніше я вже робив рецензію
подивився правда тільки з другої спроби – локалізація виявилась непоганою, але якоюсь “через дупу” – доводилось весь час вслухатись у те, що говорять персонажі… тож хвилині на 20-й довелось то всьо закинути…
правда, на наступний день я все ж повернувся до перегляду, але вже не роблячи помилок – дивився в оригіналі. і не пожалкував. не знаю, як деякі “запрєдєльноемоційні” моменти передавали у нас – а в оригіналі це було просто…..мурашки по тілу..
одразу скажу – краще мабуть дивитись фільм після книги. намагався викинути з голови те, що знаю сюжет і спробував оцінити фільм – як такий, що бачу вперше. і отримав такий результат – підбірка акторів шикарна, без перебільшення. всі на своєму місці. ну й Оскар – 1 в 1 як я його й уявляв по книжці, і зіграно теж блискуче.Фільм – мощний і цікавий, хоча іноді здавався недосказанним, але то мабуть тому, що знав більше ніж пересічний глядач який книгу не читав. все) далі незмінно виникають порівняння й паралелі з оригіналом..)
майже повністю викинули історію старого – для мене то мало не 50% цінності книги було. правда на сюжеті фільму це нащастя фактично не позначилось.
також, мало захопили історій людей що зустрічались на шляху, а потім спробували надолужити то у 2-хвилинну вставку.що в принципі майже вийшло.
нема тут і всих тих його винаходів, і листування з хоккінгом та іншими…зрештою – те все складало свою специфічну атмосферу.
випилили “коханця”…
але це все – якщо порівнювати книгу і фільм, а так – однозначно фільм цільний, зі смислом, рекомендований до перегляду. та й після фільму – деякі моменти я трохи по іншому переглянув, переосмислив, зрозумів..
ну й емоції – раз отримав купу емоцій і переживань – значить фільм таки достойний) правда не вносить такого хаосу почуттів як книга, та все ж..
то всьо мої враження, а опис як завжди можете знайти на профільних сайтах і  на вікі.

9,5/10

для ледачих – закинув на хмару в норм якості – качайте на здоров*я)

https://drive.google.com/file/d/0B791171h9Yu5RWtEOUVQTjJ3REk/view?usp=sharing

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: