RSS

від святої верби до святого грааля за 3 кроки…

24 Тра

нині актуальну високодуховну тему підніму.

давно хотів, та руки не доходили.. трохи хотів про віру поговорити.. Аж дивно, як змінилися погляди через 5-10 років життя. хтось може сказати – зламався, але це не так. це усвідомлення.. ну та зрештою..

ну от.. склероз.. тут я хотів розповісти про забавну історію, якою поділилась Ірка в передпаскові свята. там саме про святу вербу, і людей, які рвуться святити все підряд, будь-де, бо то ж свято.. ну та не розповім, бо багацько часу забув. і в деталях вже не пам*ятаю, а допридумувати щось від себе не збираюсь..

ну та на цю тему в мене є ще що розповісти.
Не буду зараз відстоювати власне бачення, або критикувати інші – хочу дати деякі тези, з якими можливо хтось і погодиться..
Так от, я про що – ми так легко відреклися від своїх минулих богів і перейшли до чужого нового.. в мене аргументом завжди виступало – якщо Ісус хотів всих привести до одного бога – чому не з*явився в в*єтнамі,  турції,  україні, китаї, німеччині, англії… чому хоча б раз своєю присутністю не показав – що його бог – бог усіх нас..мо тому, що то саме єврейський бог? і до нас він не має відношення?

в цьому плані дуже актуальною є одна пісня, яку я випадково почув у свого брата.. зрештою, сама пісня важка хоч також змістовна, а от вступ до неї несе велику цінність. не знаю,  чи той  вступ був взятий з якогось фільму, чи спеціально записаний, та факт є факт. послухайте MunruthelВЕРОломство
я щодо того діалогу, коли старовір запитує у православного – що ж буде з його предками, які від народження вірили у природу. на що православний відповідає – горітимуть вони в пеклі. Стровір заперечив – ти думай, чому повчаєш. Родичі наші чесно жили, в чому ж їх вина?
і дійсно – мільйони, якщо не мільярди людей померли до того часу, як народився Христос, хай навіть якщо серед всих тих людей була всього сотня праведних, добрих, совісних людей, які нікому й ніколи не вчинили зла – вони теж у пеклі лиш за те, що народились на світ так рано, або за те, що Христос явивсь у світ надто пізно? де була та віра до того? чому цій сотні порядних людей навіть не дали вибору? і вони ще кажуть Бог добрий, він любить всіх нас….
це одна з багатьох неув*язок, через які я став класифікувати біблію не інакше як підручник з історії, та збірник повчань. тобто як моралізаторську книгу я біблію аж ніяк не заперечую, а навпаки підтримую і заохочую до вивчення в школах.

тут правда є і інша сторона медалі. не вся правда потрібна. так, наприклад, в мене є знайома. яка з дитинства любила важку музику, в її оточенні було багато сатанистів, наркоманів і прочого непотребу.. але ставши дорослою вона зацікавилась вірою, церквою, її чоловік також віруючий, від колишнього оточення вона відійшла а багацько її колишніх друзів погано закінчили….отакі от метаморфози, завдячуючи церкві…тому. не варто її списувати і відкидати. ба, навіть заікатись про зменшення її ролі не варто, адже чим менше знає люд, тим краще. як адам і єва. іноді краще жити в невіданні.. багатьох саме віра. страх, повага і покора перед господом тримають їх в рамках. іноді отів було поговорити зі знайомою, розвіяти деякі шаблони її віри, а потім зупиняв себе з думкою – навіщо? дівчина чудово живе, дівчина щаслива – навіщо в кращому випадку руйнувати її бачення і принципи, в гіршому – сваритися через різні точки зору. чи ж навпаки. цілком можливо, що якщо зараз їй довести, що її поняття не вірні – вона знов скотиться в ту діру, звідки починала…тому знову ж – нащо це їй? і нащо це мені? для самоствердження? примітивно..

а ще, не відходячи від каси хотів додати  про святий грааль. в писаннях він проскакує, та й пан гітлер, кажуть його шукав. і знаєте що? думаю, це таки реальна штука. або навіть ймовірніше не штука. а дар.. ну я от прикинув – перетворити олово на золото…пригадую уроки хімії. смутно, але пригадую. електронні звязки. атоми, молекули, електрони, позитрони,нейтрони…. скрізь одне і те ж. різниця тільки у кількості часток, їх зарядженості та взаємозв*язках… просто треба вміти вплинути на той позитрон, нейтрон. як? то вже справа науковців… але всі ми складаємось з однакових мікрочастин, і все навкола також. тому в теорії – тут нема нічого надскладного.
ось в це я вірю. вірю в левітацію. вірю в науку. вірю в природу. вірю в те, що наука трохи не в тому руслі розвивається. тому багато сил та явищ ще не відкрито або не вірно трактовано, тому й залишається так багато місця для віри, магії, чудес. все у світі збалансовано, має свою дію й протидію, все підпорядковується циклічним законам – ось моя віра.

а ще частково поділяю ось такий погляд. при  чому одночасно і першого і другого спікера:

__________________________________________________________________
Несколько слов о Непале.Произошло землетрясение, несколько тысяч погибших. И это действительно трагедия. Интернет наполнен фото разрушений. Но кто-нибудь пытался понять причину? А ведь она лежит на поверхности!24 ноября был дан старт традиционному для Непала религиозному фестивалю в честь богини Гадхимаи. Фестиваль посвящённый богине власти, успеха и удачи. Подобные фестивали проводятся раз в пять лет. Этот фестиваль является апофеозом невежества и дремучести, потому что сопровождается жертвоприношениями и считается, что чём больше животных будет принесено в жертву, тем счастливее станет богиня.Это был крупнейший фестиваль за всю историю Непала. Было принесено в жертву 15 тыс. быков, 300 тыс. кур, овец и козлов. Полюбоваться на это зрелище съехалось 2 миллиона человек.Как вы думаете, сколько боли и негатива было выброшено в ноосферу в одном месте за несколько дней? Какой реакции от Природы следовало ожидать?

__________________________________________________________________________________

Андрій:

“Повірте, що рух літосферних плит Землі до принесення жертв тварин не має жодного відношення”
пан андрій має рацію (я так думаю. хоча ні він ні я не можемо це довести насправді), але що як ці жертвоприношення вплинули на щось, що таки має вплив на рух літосферних плит? та й хто може стверджувати точно, що землетрус саме від стику плит? можливо рух плит – то тільки “нежить”, симптом, а сама хвороба ховається від нас деінде? можливо ми колись і застанемо той час, коли всі нюанси і закони будуть розкриті….
Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: