RSS

things respawn

14 Чер

нещодавно помітив у своєму житті таку штуку, такий собі респаун речей, або радше – імморталіті. це стосується в першу чергу тих речей, котрими давно не користуєшся, не помічаєш їх, або й користуючись, не надаєш достатньої уваги тому, що вони повинні вже віджити своє. Так, у мене вдома виявилась така безссмертна пляшечка медичного спирту, дезодорант, а головне – це бляха-муха “пейджер”, який насправді на пейджер схожий ледь менше ніж повністю, і є просто дешевим китайським будильником. Ну прямо як Історія з Ісусом, що роздавав хавку нужденним (якщо ви розумієте про що я).

фото в студію:
IMG_2003

в нашій сім*ї він з*явився десь так в 1998-му, орієнтовно. і за цей час кожні 1,5-2 роки там замінювали батарейку. звичайну таку, мізинчикову, як кажуть в народі.  і ось цей будильник вже років 6 валявся собі нікому не потрібний, припадав пилюкою (пруф на фото))) аж поки я його не дістав із нетрів чорної дірки безхозної кімнати) і весь цей час він працював, карл! працював. і думаю, ще декілька років точно пропрацює, мінімум – тому що всім на нього пофіг) от він і працює.
згадалось, як в часи, коли працював на фокстроті приходив мужик, і розповідав про свого старенького телевізора, привезеного з німеччини ще в далекі совкові часи (окей, можливо не такі вже й далекі та совкові – мабуть початок 90-х був) так от, він з того часу станом на 2011р. ні разу не міняв в дистанційці батарейки.. я звісно припускаю, що у нього може бути розумна й турботлива жінка, та зрештою, в мене нема причин не вірити тому, адже в житті бували схожі ситуації..

відразу до аналогії проситься і інша ситуація, проте зворотня – те, як час швидко вбиває те, що нам потрібно. елементарно для прикладу – коли кудись запізнюєшся  –  то обламаєшся, то транспорт повільний, то ще яка чортівня. а забудеш яку річ під сонцем і дощами  – через певний час натрапляєш випадково – а та річ як нова. бо ж її не шукав ніхто. от вона й збереглась.
що не кажіть, а я вірю в такі от штуки..

update: я тут прикинув, що ви можете мене звинуватити у тому, що це я собі нафантазував так. ну та не буду зара порівнювати ситуації з минулими роками.. краще наведу приклад ось який: відлюдники – яких мало хто бачить живуть також значно довше.. ну тут звісно є причина сумніватись в достовірності – мо більшість відлюдників помирають не доживши й до 40-а, зриваючись десь зі скель або помираючи з голоду – хз. але якщо допустити, що теорія вірна – то це можна пояснити безліччю варіантів – наприклад псі-вампіризмом. ну в плані – нема кому тянути енергію з відлюдника, от він і живе по максимуму свого організму..
ну якось так)

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: