RSS

екстракекс

17 Чер

нині у нас проходять майстеркласи, і одна з колег, дізнавшись, що майстерклас по психології проводить мужчинка, про якого ходять слухи, що він екстрасенс,  ну просто загорілась бажанням попасти до нього на ту двіжуху. хоч звісно, по екстрасенсориці він нічого не проводив. і звісно, вона заради цього тільки й рвалась до нього.
на  фоні цього згадав. як давно колись і сам хтів сходити до якоїсь ворожки (то всьо було навіяно обговоренням суміжної теми на форумі там мірялись пісюнами  хвалились, у кого що збулося). згадались і моменти,коли всі ці пройдисвіти були на піку своєї популярності і оголошення про якусь швидку настю, що порішає всі ваші проблеми пістріли у всіх газетах по кільканадцять разів, і до тих таких насть виносили грошики й мої рідні…ну та й бо з ним.
просто на скільки ж потрібно бути лінивим. щоб шукати причини деінде, тільки не в собі? ні, я звісно геть не відкидаю якихось їх можливостей, що виходять за рамки, та все ж у більшості своїй – це шарлатани, психологи, або й просто вольові люди.

я от думаю про людей.які ходять до таких ворожок. чи задумуються вони. як будуть жити з тою інформацією, яку почують там? якщо отримають хороший прогноз. а він не здійсниться? і що буде. коли вони отримають якесь сумне передбачення? от як з цим жити? не  сприймати вже не вийде, адже ти вже повірив, коли переступив поріг.

звісно, я для себе вирішую це питання просто – все сказане там, можна розцінювати як варіативну можливість, але аж ніяк не точне майбутнє. адже в кожного з нас є таємна зброя – суїцид, яка змішує усі карти, та руйнує бдь-які передбачення.

на цьому зупиняюсь, адже таке відчуття. що з рік тому вже писав щось схоже…

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: