RSS

pass the season

17 Чер

нині добиваю фінальні аккорди свого буття в освітній структурі.. мо не останні в цілому, але останні на даному етапі мого життя.
багатсько чого було – геморой, слабість на очі, сколіоз, ожиріння..нє, не то…насправді це перебування неоднозначне було. з одного боку – все влаштовувало і було в цілому не погано, а з іншого – мені було замало простору для розвитку. і ще багато пластмаси, штучності, показовості…і таа, розуміння того, що не даєш плодів, проводиш беззмістовне існування отримуючи за це кошти з кишень роботяг.загалом – відсутність кінцевого результату.. це критика радше всієї системи в цілому, ніж конкретно якихось осіб чи роботи.мабуть тільки тут вперше в житті я зміг залишати свої речі, не боячись, що хтось їх поцупить. та й робота в 100 метрах від дому з усією соціалкою – завжди була мрією моїх знайомих.
були курйози, були кумеднощі.. бували й аврали.. покатався тро по області та в столицю. завів нові знайомства.отримав певний досвід.
надибав місце, де хотів би зустріти старість..
ще більше поріднився з філософією мінімалізму.
можливо саме завдяки такій роботі зміг поїхати нарешті в карпати.

сумуватиму? не думаю. можливо кусатиу лікті – в 2х випадках. але в будь-якому випадку – гордість не дасть повернутись, хіба тільки мене будуть дуже й дуже сильно просити повернутись, а таке навряд відбудеться – не через мою профнепригодність, ні, вважаю що я чудово відпрацював і якби у нас був бейдж “работнік мєсяца” – неодноразово б його отримував.просто цю вакансію може закрити будь-яка людина з вулиці. може не так якісно,але на достатньому рівні.

а виною всьому – один дитячий журнал, в якому писали про засновника амазон. ком,  у якого був принцип – 3 роки – і підвищення, або – допобачення..надихнуло ж.
ну та що ж, вже скоро. фаревел.

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: