RSS

Shame

23 Сер

Ніколи не доганяв отого ‘в мене сьогодні річниця/ ювілей…’ і тут же ‘вже півтори тижні як я перестав пукати’ або ’39 днів тому ми почали зустрічатись’… ну й сотні подібних фантастично-нереально крутих пам’ятних дат…
Даний пост – похідний від написаного раніше про святкування днів народження, тут схожі настрої й мотивація, тому кому не цікаво-сміливо його пропускайте.

Мені здається, що такі от ‘свята’ в основному святкують неповноцінні або нещасні люди. На крайняк- нещасні в минулому в яких ще залишився отой ADD- синдром.
Власне тут не притензії до самого святкування, а до виставляння всього цього на показ. Так і хочеться сказати: альо рєбята, ви чо? Всім пох же!
Не засоряйте мою лєнту новостєй))
Тим паче з такою регулярністю..
Гірше всього, коли подібне роблять ваші друзі, і доводиться обирати між лояльним але не надто щирим ‘з др’ або ‘гратс’ і не дуже лояльним, але від всього серця ‘ти шо, дурак?’
Просто від природи не люблю потакати людській прихоті похвальби за потребою. Це коли людина надягає викликаючі наряди, перекрашує волосся у помаранчево-бірюзовий, прибиває свої яйця собі ж до лоба – і все заради того, щоб на цю людину звернули увагу. В мене от від природи назло спрацьовує антирефлекс- пофігізм. Іноді настільки натуральний, що я тих змін чи досягненнь реально не помічаю.зазвичай це людей ще більше дратує, і вони починають прибивати свої геніталії вже на макушку….
Коротше, народ, будьте простіше,а?

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: