RSS

фільмопост високогірний, повчальний

22 Лют

якось так вийшло, що в січні буквально за декілька днів підряд натрапив на дещицю  статей про Еверест, а також відкопав декілька фільмів, що піднімають цю ж тематику, хоча заздалегідь наміру такого не мав.

Серед тих фільмів були: “Еверест”, “Поки не зіграв у ящик”, “Меру”, “Месснер”

трохи передам свої враження.

Everest_i00Отож, “Еверест”, попри скепсис професіоналів вийшов достатньо натуральним, і може претендувати як повноцінна заміна документалці тих злощасних подій (якщо брати основну лінію) цікаво дивитись, добре передається атмосфера (хоч основні зйомки й не проводились на, власне, Евересті)..
варто глянути, 8,5/10, досить драматичний.

 

 

 

cinema-bucket-list
“Поки не зіграв у ящик” – не зовсім про Еверест, хоча той і грає не останню роль в історії. Драма, достойна бути внесена до збірки улюблених фільмів, що мають моральне та духовне навантаження.. що вже казати про гру акторів – вона чудова. 9/10

 

 

завантаження“Меру” – фільм про підкорення одного з маршрутів на славнозвісну гору Меру. фільм не позбавлений драматизму, геройства, та як на мене, дещо перебільшений та переобтяжений рекламою спонсорів, від чого з’являється відчуття типового екстрім-ролику від виробників спорядження і відчуття це не полишає до кінця… З позитиву – дуже детально показує повсякденну роботу альпініста до, та під час походу за для досягнення своєї мети та перешкоди, які чекають на шляху до вершини 7,5-8/10.

1

*трек, по якому піднялися відчайдухи

 

 

 

kinopoisk.ru

Нарешті, “Месснер”. фільм про людину-легенду та про гори як вони є.. подивившись “Еверест”, у більшості виникне відчуття захоплення альпіністами та страху/поваги до гір.
Фільм “Месснер” ще реальністичніше відображає жорстоку та похмуру натуру гір, проте, в той же час, запалює вогонь і бажання і своє життя присвятити цій небезпечній справі.
Досить повчальний, а головне, неймовірно красивий, він вартий того, щоб приділити йому 2 години свого життя і скласти своє бачення цього нелегкого і небезпечного заняття. фільм, хоч і біографічний, проте легко дивиться і тримає біля екрану. додав на початку посилання на завантаження з гарною якістю.

загалом, подивившись такі фільми ти або отримуєш мега порцію мотивації для підкорення вершин, або ж навпаки, навіки засвоюєш, що жартувати з горами – надто невдячна справа.)

на останок, нефіговий вам волпейпер в тематику)
annapurna-4082x2717-gimalai-nepal-oblaka-gori-zakat-5736тиц

 

 

 

 

Advertisements
 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: